Dlaczego my?

Goodenergy to polska firma zajmująca się instalacjami fotoltaicznymi.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilkadziesiąt mikroinstalacji i instalacji przemysłowych. Na swoim koncie posiadamy też projekty na farmy 1MW.

Współpracujemy z najlepszymi w Europie Producentami modułów fotowoltaicznych.  Nasze moduły produkowane są w niemieckich zakładach, wykorzystując najnowsze dostępne technologie na rynku! Posiadamy rozwiązania na każdy dach oraz grunt.

KOMPLEKSOWOŚĆ

W naszej działalności stawiamy na kompleksowe rozwiązania zarówno
w sferze projektowej i ofertowej, jak i na poziomie doradztwa. Dbając o jakość usług i precyzyjne wykonanie proponujemy naszym klientom wykonanie projektów instalacji (również pod dofinansowania).

Chcemy mieć pewność, że zaprojektowane przez nas instalacje sprawdzą się u naszych klientów, dlatego proponujemy spotkania i wizje lokalne na miejscu inwestycji. Tylko wtedy mają Państwo pewność, że instalacja wykonana będzie bez zarzutu. Podzespoły dobieramy tak, by instalacja pracowała z maksymalną mocą, a nasze oferty zawierają pełną wycenę kompletnej usługi. Na życzenie klienta pomagamy w pozyskaniu dofinansowań i proponujemy  warianty finansowania! Nie zostawiamy też klienta samego w starciu z zakładem energetycznym! Całą dokumentację przygotowujemy zaraz po zakończeniu inwestycji i przekazujemy do zakładu energetycznego! Chętnie służymy również późniejszym doradztwem.

DORADZTWO

Naszym klientom zapewniamy doradztwo na każdym etapie inwestycji. Umów się na niezobowiązującą rozmowę z naszym handlowcem i dowiedz się więcej na temat fotowoltaiki i rozliczeń z zakładem energetycznym. Chętnie udzielimy też odpowiedzi na pytania dotyczące finansowania i spraw technicznych.

Nasi doradcy są dostępni codziennie, a kontakt z nimi nie kończy się po wykonaniu inwestycji!

DOŚWIADCZENIE

Wybór wykonawcy to największe wyzwanie dla inwestora. Musi być to firma, która ma doświadczenie na rynku. Tylko dobrze wykonana instalacje jest gwarancją zysków przez lata!

Rok 2016 przyniósł nam kilkadziesiąt realizacji i co za tym idzie grono zadowolonych klientów. Na swoim koncie posiadamy wykonanie zarówno instalacji mniejszych, jak i instalacje przemysłowe. Realizacje można obejrzeć w zakładce GALERIA. Nasi klienci mogą obejrzeć z bliska realizacje i porozmawiać z inwestorem! Dowiedz się więcej na temat instalacji otwartych dla klienta!

GWARANCJE

Jesteśmy pewni naszej jakości, dlatego na wszystkie moduły z naszej oferty dajemy  od 12 do 30 lat gwarancji produktowej! Wszystkie proponowane przez nas podzespoły posiadają certyfikację i gwarancję od 5 aż do 25 lat (wybrane konstrukcje na grunt).